Çantë Shkollore Smart Technical 7-73217

60.90

Çantë Shkollore Smart Technical 7-73217
8595096777322
Ngjyrë hiri me vizatime të ndryshme

Kodi i produktit: OK084 Kategoria

Përshkrimi

Pesha (kg): 0.75
Mosha: Meshkuj
E përforcuar mbrapa dhe në pjesën e poshtme
Pa rrota
Ngjyrë hiri me vizatime të ndryshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Shkollore Smart Technical 7-73217”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *