Çantë Shkollore Oxy Street 3-397

36.90

Çantë Shkollore Oxy Street 3-397
8595096733977
Ngjyra: e kuqe dhe blu

Kodi i produktit: OK083 Kategoria

Përshkrimi

Çantë Shkollore Oxy Street 3-397
8595096733977
Lloji: Çantë shpine
Pesha (kg): 0.55
Qëllimi: Universal
Dizajnuar për adoleshentët dhe të rriturit
Përforcuar mbrapa
Ngjyra: e kuqe dhe blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Shkollore Oxy Street 3-397”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *