Çantë Shkollore Flowers 3-20117

53.90

Çantë Shkollore Flowers 3-20117
8595096784696

Kodi i produktit: OK085 Kategoria

Përshkrimi

Çanta e shkollës ka një ndërtim që rri rahatshëm për shpinën.  Shiriti i zbutur është i dizajnuar për duart dhe supet e nxënësve dhe ka ngarkim në mënyrë të barabartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Shkollore Flowers 3-20117”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *