Pse Shqiptaret Nuk Kane Mend – Ali Mehmetaj

5.00

Pse Shqiptaret Nuk Kane Mend – Ali Mehmetaj

Kodi i produktit: gv399 Kategorite , ,

Përshkrimi

Ali Horri është”faciezi” i vërtetë i humorit tonë. Për dy dekadat e fundit, ai i ka dhënë ngjyrë të veçantë jetës mediatike e kulturore në Kosovë, me humor të bardhë e të zi. Ali Horri di të na e nxjerr gaz. Dhe të na bëj të qeshim me jetën e me vetveten. Është”axhami” se jo mahi! Dr. Kujtim Rrahmani

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pse Shqiptaret Nuk Kane Mend – Ali Mehmetaj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *