Ore dore + byzylyk

24.90

Ore dore

Kodi i produktit: gv417 Kategorite , ,

Përshkrimi

Ore dore dhe  byzylyk  {imitim}

Ora qe mund ti perdorni ne cdo rast ne cdo event, jane shume te bukura dhe shume me stil,
Perveq ores me kete cmim ju vjen edhe byzylyku per dore e cila eshte ne te njejtin dizajn 
sikurse eshte edhe ora,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ore dore + byzylyk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *