Njeriu më i pasur i Babilonisë – George S. Clason

6.00

“Njeriu më i pasur i Babilonisë”, nga George S. Clason

Kodi i produktit: gv400 Kategorite , ,

Përshkrimi

Ky libër synon që të zgjidhë problemet personale që lidhen me paranë, falë rishikimit të parabolave antike babilonase. Clason i rikthehet Babilonisë, ku nënvizon se janë ndërtuar themelet e sistemeve tona dhe besimet monetare. Duke studiuar së bashku me të anekdotat antike (si të ishim qytetarë të atij civilizimi) mund të vlerësojmë paranë, të mësojmë si të blejmë në mënyrë të shëndoshë, si të ndërmarrim veprime financiare të shëndosha dhe të fitojmë më shumë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Njeriu më i pasur i Babilonisë – George S. Clason”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *