Një përmasë e re nga OSHO – Bhagwan Shree Rajneesh

9.20

Një përmasë e re nga OSHO – Bhagwan Shree Rajneesh

Kodi i produktit: gv446 Kategorite , ,

Përshkrimi

Një përmasë e re nga OSHO – Bhagwan Shree Rajneesh

Shijoje të ëmblën dhe të hidhurën, të mirën dhe të keqen, vetedijen dhc pavetëdijen. Gëzoju që të dyjave dhe do të gjesh ushqim e do të bëhesh shume i fortë. Forca jote nuk do të jetë aspak e kundërta e dobësisë. Sa më i fortë bëhesh, aq edhe më i brishtë do të jesh. Bukuria arrihet kur një burrë i fortë është i brishtë si një lule. Atëherë mund të thuhet se je i plotë. Atëherë nuk je më i ndarë, nuk je më i pandashëm. Atëherë je vertet një individ dhe “Invalid” do të thotë “ajo që nuk mund të ndahet”Atehere mund te clodhesh e te pushosh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Një përmasë e re nga OSHO – Bhagwan Shree Rajneesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *