Një e fshehtë në zemër – Nicholas Sparks

8.40

Një e fshehtë në zemër – Nicholas Sparks

Kodi i produktit: gv392 Kategorite , ,

Përshkrimi

Që kur e shoqja, Misi, vdiq, e shtypur nga një pirat i rrugës, jeta e Mailes Rajanit u duk se mori fund. 📖
Megjithatë, Mailesi e di se duhet të shkojë përpara dhe të mësojë të jetojë pa dashurinë e madhe, që e ka shoqëruar që nga kohët e liceut: duhet ta beje edhe për të birin, Xhonasin e vogël. Në këtë gjendje të një hidhërimi të thellë, duke vajtuar gëzimin e jetës familjare, pikërisht teksa mendon se nuk do ta provojë kurrë më dehjen e të dashuruarit, Mailesi takon Sarën, gruan që do ta bëjë të ribesojë. Me Sarën, që është e vendosur të ndërtojë një jetë të re pas një përvoje të trishtuar bashkëshortore, duket të përvijohet në horizont një lumturi e re. Por një e fshehtë e papritur, e parrëfyeshme, i lidh Mailesin e Sarën dhe do tsi detyrojë jo vetëm të vënë në dyshim çdo siguri të tyre, por edhe të bëjnë një zgjidhje, që do Cua ndryshojë jetët përgjithmonë.
NICHOLAS SPARKS u lind në Nebraska në vitin 1965 dhe ka studivar në Universitetin Notre Dame. Ka shkruar romane të shumtë bestseller të përkthyer në më shumë se dyzet gjuhë dhe është një nga romancierët më të adhuruar në botë me mbi 80 milion kopje librash të botuar. Nga librat e tij janë realizuar filma të njohur si Mesazh në shishe, Një sizëtitje e paharrueshme, I dashur Xhon, Kënga e fundit etj. Gjithmonë në majën e klasifikimeve ndërkombëtare, Nicholas Sparks ka treguar se është mjeshtër i pakundërshtueshëm i ndjenjave dhe librat e tij duhen e pëlqehen nga lexuesit e të gjithë botës. Jeton me të shoqen dhe pesë fëmijët në Karolinën e Veriut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Një e fshehtë në zemër – Nicholas Sparks”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *