Ngjitës dy-anësorësh Globox 20x25m

0.99

Ngjitës dy-anësorësh Globox 20x25m

Përshkrimi

Kompania Globox sjell ngjitës dy anësor i cili është shumë i fortë, ekonomik dhe i përshtatshëm në shumë situata. Ky ngjitës është i gjatë 25m.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitës dy-anësorësh Globox 20x25m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *