Ngjitës dy-anësorësh Globox, 1.8x2m

0.60

Ngjitës dy-anësorësh Globox, 1.8x2m

Përshkrimi

Kompania Globox sjell ngjitës dy anësor i cili është shumë i fortë, ekonomik dhe i përshtatshëm në shumë situata. Ky ngjitës është i gjatë 2 metra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitës dy-anësorësh Globox, 1.8x2m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *