Mbulesa per tavoline me lidhese natyrale

35.00

Mbules per tavoline qe shtepia juaj te duket me bukur.

Kodi i produktit: NL001 Kategorite ,

Përshkrimi

Mbules per tavoline qe shtepia juaj te duket me bukur. Kualiteti i garantuar i punuar nga Buldan Bezi dhe qoshet e saj te punuara me dore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbulesa per tavoline me lidhese natyrale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *