Mop me sprej për pastrimin e dyshemes

18.90

Mop me sprej për pastrimin e dyshemes

Kodi i produktit: gv427 Kategorite ,

Përshkrimi

Për një dysheme të pastër si kristal 😍 !
 
Mop me sprej që nuk ka nevoj as për: Bateria as për energji elektrike punon automatikisht me shtypjen e dorezës.
Përshkrim i produktit:

Materiali: Mikrofiber, Metal, Plastik
Gjatësia e artikullit: 125cm / 49.2 ”
Pjesa ku pastron Madhësia Sipërfaqes: 40 x 12cm / 15.7 “x 4.72”

Microfibre Mop sprej: shpejt, lehtë dhe sigurtë per pastrimin e drurit, laminat, qeramike,  ose dysheme betoni. Mop mund të përdoret si një tharëse me kokën e kthyeshme.

Lecka e pastrimit 40 x 12cm / 15.7 “x 4.72” është e ripërdorshme. Ndërtimi i bishtit eshte cilësore metalike i besueshëm dhe i qëndrueshëm. Ai përfshin një shishe prej 600ml që lejon pastrimin më të gjatë, duke siguruar që lecka të qëndrojë në peshë të lehtë. Ju nuk keni nevojë të tërhiqni një kovë perrreth ose të shtrydhni lecken gjate gjithe kohes. Thjesht mbusheni shishe me ujë ose zgjidhjen tuaj të preferuar të pastrimit dhe lani sipërfaqen e para jush.
Leska ka miliona fibra mikroskopike që rrëmbejnë pluhurin,  flokët dhe lagështinë, arrijnë në qoshe, nën mobilje etj! Koka levize deri ne 180 gradë.

Paketa e përfshira:
1 x bosht mop
1 x leck per pastrim em mikrofibra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mop me sprej për pastrimin e dyshemes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *