MAX Canon Toner C-EXV 14

19.50

MAX Canon Toner C-EXV 14
Kodi i produktit: LO231 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Toner kualitativ për printerin tuaj, prodhim europian që i plotëson të gjitha ISO standardet e kërkuara. Bleni tonerin që ju garanton shtypje kualitative dhe numër të garantuar të printimeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAX Canon Toner C-EXV 14”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *