LETS Pllastelin Pizza set L8470

4.70

LETS Pllastelin Pizza set L8470

Përshkrimi

Plastelinë e përsosur për adhuruesit e picave me 5 ngjyra të ndryshme dhe me 5 pajisje të nevojshme për përgaditjen e tyre. Pakoja vjen me peshë 375g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETS Pllastelin Pizza set L8470”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *