LETS Pllastelin Learning L8437

4.70

LETS Pllastelin Learning L8437

Përshkrimi

Plastelinë e përsosur për fëmijë në parashkollore dhe në klasë të parë me ngjyra të ndryshme dhe forma të shkronjave e të numrave. Pakoja vjen me peshë 400g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETS Pllastelin Learning L8437”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *