LETS Pllastelin Burger L8470

4.70

LETS Pllastelin Burger L8470

Përshkrimi

Plastelinë me forma speciale të ushqimit, si të bukës, hamburgerit, lakrës dhe patateve. Pakoja ka të përfshira 6 nuanca të ndryshme dhe ka peshë 450g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETS Pllastelin Burger L8470”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *