Lenovo 15.6″ Simple Toploader T1050

24.99

Përshkrimi

Lenovo Toploader T105Lenovo T1050 është një çantë e  hollë dhe kompakt me xhepa të përshtatshëm përpara për gjërat tuaja kryesore. Kjo çantë  gjithashtu përmban një rrip i cili hiqet. Dizajn i pastër dhe i hollë; Poliester i qëndrueshëm dhe rezistent nga uji; Xhepa me akses të shpejtë për ruajtjen e aksesorëve. Përshtatet deri në një laptop me madhësi 15.6 ”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lenovo 15.6″ Simple Toploader T1050”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *