Sale!

King of seduction Set EDT100ml + ASB 100ml

30.00 24.00

 • Porosit direkt ne VIBER +383 45 502 206
 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • King of seduction Set EDT100ml+ASB 100ml.

  Parfum per meshkuj EDT 100ML + Balsam pas rruarjer 100ML.

  Kodi i produktit: MR001 Kategoria

  Përshkrimi

  FILLONI CDO DITË ME FRESKI & ELEGANCË MASHKULLORE.

  Parfum per meshkuj EDT 100ML + Balsam pas rruarjer 100ML.
  Ka një arom limoni në kombinim me portokall, ananas, pjepër dhe mollë jeshile.

  José Antonio Domínguez Banderas, i njohur nga tifozët e kinemasë si Antonio Banderas, është aktor, regjisore, producent filmash dhe këngëtar spanjoll. I lindur në vitin 1960, Banderas ëndërronte të bëhej një yll i futbollit në fëmijërinë e tij, por një lëndim i dha fund aspiratave të tij në këtë fushë. Ai filloi të luante teatër dhe punoi në disa grupe të vogla rreth Spanjës dhe përfundimisht arriti të merrte një rol në një film nga regjisori i njohur spanjoll Pedro Almodóvar. Almodóvar i dha aktorit të ri për 22 vjet rolin në filmin e tij debutues, “Laberinto de Pasiones”. Çifti do të punojë së bashku në një seri filmash të suksesshëm në vitet 1980, të cilat hapën rrugën e Banderas për sukses ndërkombëtar.

  Ky djalë i bukur dhe i talentuar tërhoqi vëmendjen e Hollivudit dhe bëri debutimin e tij në filmin amerikan në vitin 1992 me The Mambo Kings. Ai mori një yll në Hollywood Walk of Fame në 2005.. Antonio Banderas ka 46 parfume në portofolin e tij. Edicioni më i hershëm u krijua në vitin 1997 dhe ato të fundit u nisën në vitin 2015.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “King of seduction Set EDT100ml + ASB 100ml”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *