Keyroad Ngjyra druri Trio 1/18

2.85

Keyroad Ngjyra druri Trio 1/18

Përshkrimi

Ngjyra druri ciësore të përbëra nga druri lehtë i mprehshëm, me diametër të ngjyrës 3mm (pa pjesën e drurit). Pakoja përmbanë 18 nuanca të bukur përmes së cilave u mundëson femijëve që të krijojnë vizatime të këndshme dhe bëjnë ngjyrosjen tejet më argëtuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keyroad Ngjyra druri Trio 1/18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *