Keyroad Mprehse Tri 3R 12

1.30

Keyroad Mprehse  Tri 3R 12

Përshkrimi

Mprehëse cilësore e cila për dallim nga shumë mprehëse tjera, përmbanë tri vrima. Është e dizajnuar për të mprerë lapsa me diamtër 8mm, 11mm dhe 16mm. Është e ndërtuar nga materiali i qëndrueshëm PVC. Përmbanë teh cilësor dhe kuti me kapacitet të lartë për mbeturina .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keyroad Mprehse Tri 3R 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *