Keyroad Mprehse Starfish

0.45

Keyroad Mprehse Starfish

Përshkrimi

Mprehëse kualitetative e brendit Keyroad e cila nuk ka PVC dhe është produkt ekoologjik. Ka një dizajn të bukur me yll deti, të këndshëm për femije. Mprehë me shkathtësi, është e lehtë për ta përdorur dhe përshtatet mirë në dorë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keyroad Mprehse Starfish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *