Keyroad Mprehse SlimHot 3/1 bl.

0.85

Keyroad Mprehse SlimHot 3/1 bl.

Përshkrimi

Mprehëse cilesore Kayroad, e ndërtuar nga një material ekologjik, ka një dizajn të hollë dhe është shumë e përshtatshme për cfarëdo cante lapsi. Përmbane teh kualitetativ që mprehe lehtë. 3copë janë të përfshira në paketim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keyroad Mprehse SlimHot 3/1 bl.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *