Keyroad Mprehse SandClock 1/1 bl.

1.30

Keyroad Mprehse SandClock 1/1 bl.

Përshkrimi

Mprehëse me dy vrima e prodhuar nga Keyroad, e cila ka një sipërfaqe të butë, të këndshme për t’u prekur si dhe teh të kualitetit të lartë për mprerjen e lapsave të madhësive të ndryshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keyroad Mprehse SandClock 1/1 bl.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *