Mbulesa per tavoline – Silver

10.00

Mbulese tavoline me shkelqim te arte dhe te argjente

Kodi i produktit: KE001 Kategorite ,

Përshkrimi

100 x 100 cm
Mbulese tavoline me shkelqim te arte dhe te argjente

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbulesa per tavoline – Silver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *