Kalkulator Casio FX 220 PLUS

12.90

Per Kompani kerkoni Oferte [email protected]

Përshkrimi

Ekran LCD 10 +2

139 funksione matematikore

Funksionet trigonometrike

Funksione algjebrike dhe statistikore

Bateritë 2xLR44

Përmasat – mm 134x71x10

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kalkulator Casio FX 220 PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *