Jastek Ortopedik Për Ulëse Visco 35*36*10cm

29.00

Kodi i produktit: 2361 Kategorite , , ,

Përshkrimi

Jastek ortopedik për ulëse Visko 35*36*10cm. Ideale për përdorim në veturë dhe zyre, fikson shpinën në këndin e duhur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastek Ortopedik Për Ulëse Visco 35*36*10cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *