Hama Star 62 Trekëmbësh me mbartëse

37.00

Përshkrimi

Trekëmbësh per fotoaparat dhe kamere

Pllake te lirimit te shpejte

Kembe te gomes

Pesha: 1.5

Gjatesia maksimale: 160cm

Gjatesia minimale: 64cm

Ne cmim perfshihet edhe qanta per bartje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hama Star 62 Trekëmbësh me mbartëse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *