Globox Roller Pen Blue

0.65

Globox Roller Pen Blue

Përshkrimi

Ky stilolaps ka një rrjedhje të lehtë të bojës, pa sforco, si dhe një strukturë superiore e cila optimizon rehatinë në të shkruar. Ai ka një kapëse prej metali për më shumë kontroll si dhe rezervë të bojës të tejdukshme , në mënyrë që të dallohet niveli i bojës dhe të mos mbarojë në mënyrë të papritur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Globox Roller Pen Blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *