Genie Kalkulator 30CB black

2.80

Genie Kalkulator 30CB black

Përshkrimi

Kalkulator shumë elegant xhepi i dizajnuar për çdo moshë. Ky kalkulator vjen me dizajn shumë estetik, fuqizohet nga dy bateri, ka butona bazë dhe të përqindjes, 4 butona të kujtesës, dimezione 138 x 78 x 10 mm dhe peshon 64 g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Genie Kalkulator 30CB black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *