FTOHES ME UJI DHE AKULL KFC-818A AIR COOLER

109.90

Përshkrimi

FTOHES ME UJ KFC-818A
Fuqia: 80W
Ftohes: Me lageshti
Rezervari per uj: 10 Litra
Kontroll: me telekomand
Rregullimi i ftohjes: 130W
Shpejtesia:Tre mënyra të zgjedhjes se shpejtesis
I lehte per te operuar, shume i pershtatshem per te levizur ne dhoma
Ekrani me LED funksione
 
Certifikuar nga : CE

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FTOHES ME UJI DHE AKULL KFC-818A AIR COOLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *