FTOHES ME UJË DHE AKULL RFS-29-RC

128.90

Përshkrimi

FTOHES ME UJË RFS-29-RC
Fucia: 80W
Ftohes: Me lageshti
Rezervari per uji: 25 Litra
Kontroll: me telekomand
Rregullimi i ftohjes: 130W
Shpejtesia:Tre mënyra të zgjedhjes se shpejtesis
I lehte per tu operuar, shume i pershtatshem per te levizur ne dhoma
Akuestiken e ulet, krjion nje mjedis te rahatshem
Ekrani me LED funksione

Certifikuar nga : CE

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FTOHES ME UJË DHE AKULL RFS-29-RC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *