Fresh Anti-bacterial HandGel 500ml

4.35

Kategorite ,

Përshkrimi

Dezinfektues për duar parandalon çdo virus të mundshëm.

Xhel për dezinfektimin e duarve, pa shpërlarje dhe pa peshqir.
Thjeshtë të vendosni pak xhel, shpërndajeni në pëllëmbën e dorës dhe fërkojeni për rreth 15-30 sekonda.
Vepron shumë shpejtë kundër agjentëve infektues, dhe i lenë duart shumë të buta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fresh Anti-bacterial HandGel 500ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *