Fletore Globox, A6/60

0.98

Fletore Globox, A6/60

Përshkrimi

Globox sjell fletore të kualitetit të lartë të cilat janë të përshtatshëm për marrjen e shënimeve dhe poashtu për vizatim. Kjo fletore i përket llojit A6 dhe ka 60 fletë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fletore Globox, A6/60”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *