Fletore Globox, A6/120, 3+1

1.15

Fletore Globox, A6/120, 3+1

Kodi i produktit: gv347 Kategorite , , Tags: , , , , , , ,

Përshkrimi

Globox sjell fletore të kualitetit të lartë të cilat janë të përshtatshëm për marrjen e shënimeve dhe poashtu për vizatim. Këto fletore i përkasin llojit A6 dhe kanë spirale e cila mundëson manovrim më të lehtë me fletët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fletore Globox, A6/120, 3+1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *