Electrobox Fiesta 12V 21L

44.90

Kodi i produktit: dbb5 Kategorite , ,

Përshkrimi

E pajisur me kabëll për ndezëse të cigareve për veturë,  Dhe ka hapësirë ​​vertikale për shishe 2 liter. Vellimi pergjithshem 21L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Electrobox Fiesta 12V 21L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *