CASSA Skallper metal 8690

2.25

CASSA Skallper metal 8690

Përshkrimi

Cassa sjell brisk cilësor të madhësive të ndryshme dhe ngjyrave të ndryshme. Poashtu, këta briska vijnë me materiale të ndryshme si metal apo plastik. Ky brisk është ekonomik dhe shumë i qëndrushëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Skallper metal 8690”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *