CASSA Sellotejp 19×25 9635

0.85

CASSA Sellotejp 19×25 9635

Përshkrimi

Ngjitës CASSA i kualitetit të lartë i cili ngjitet në sipërfaqe të ndryshme, është trasparent dhe mund të prehet lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Sellotejp 19×25 9635”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *