CASSA Sellotejp 12×66

0.44

CASSA Sellotejp 12×66

Përshkrimi

Ngjitës CASSA i kualitetit të lartë i cili ngjitet në sipërfaqe të ndryshme, është trasparent dhe mund të prehet lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Sellotejp 12×66”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *