CASSA Memo holder 8815

1.75

CASSA  Memo holder 8815
Kodi i produktit: LO104 Kategorite , , Tags: , ,

Përshkrimi

Mbajtës për fletë CASSA 8815. Ky mbajtës është punuar nga materiali plastikë e cilësisë së lart dhe është i përshtatshëm në çdo sipërfaqe. Ka kapëse metalike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Memo holder 8815”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *