CASSA Llastika 200gr, 8010

1.85

CASSA Llastika 200gr, 8010
Kodi i produktit: LO158 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kompania e njohur CASSA sjell llastik të kualitetit të lartë dhe me ngjyra të ndryshme. Këta lastik janë të përshtatshëm për të gjithë. Më së shumti përdoren për të mbajtur gjërat në një vend, por mund të përdoren edhe për lojë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Llastika 200gr, 8010”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *