CASSA Korektor pen 7gr

0.55

CASSA Korektor pen 7gr

Përshkrimi

Nëse gjatë shënimit nuk keni dëshirë që gabimet që bëni të vërehen atëherë kjo është zgjidhja juaj më e mirë. Ky korektor është prodhuar nga kompania e njohur CASSA e cila është shumë e sukseshme në prodhimin e gjërave shkollore dhe për zyre. E veçanta e këtij korektori është se mundëson fshirje të lehtë, është shumë praktik dhe thahet shpejt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Korektor pen 7gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *