CASSA korektor 2in1 Pen&Fluid

0.60

Përshkrimi

Nëse gjatë shënimit nuk keni dëshirë që gabimet që bëni të vërehen atëherë kjo është zgjidhja juaj më e mirë. Ky korektor është prodhuar nga kompania e njohur CASSA e cila është shumë e sukseshme në prodhimin e gjërave shkollore dhe për zyre. E veçanta e këtij korektori është se mundëson fshirje të lehtë, është shumë praktik dhe thahet shpejt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA korektor 2in1 Pen&Fluid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *