CASSA Kimik Slide 8790 black

0.15

CASSA Kimik Slide 8790 black
Kodi i produktit: LO152 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kompania e njohur CASSA sjell laps-kimik të kualitetit të lartë të llojit Slide. Ky lloj laps-kimiku përdoret më shumë për të mbajtur shënime pasi që ka ngjyrë tejet të bukur dhe dallohet lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Kimik Slide 8790 black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *