CASSA Kimik Slide 8770 blue

0.15

CASSA Kimik Slide 8770 blue

Përshkrimi

Kompania e njohur CASSA sjell laps-kimik të kualitetit të lartë të llojit Slide. Ky lloj laps-kimiku përdoret më shumë për të mbajtur shënime pasi që ka ngjyrë tejet të bukur dhe dallohet lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Kimik Slide 8770 blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *