CASSA Heft makina 24/6, 8430

3.30

CASSA Heft makina 24/6, 8430

Përshkrimi

Makina heft 24/6 e llojit 8430 nga CASSA ka dizajn shumë të mirë dhe të përshtashëm për punë apo shkollë. Kjo makinë ka formë ergonomike prej plastike e cila e bënë shumë të përshtatshme në dorë dhe mundëson përdorim të lehtë. Poashtu, në pjesën e poshtme ka material jo të rrëshqitshëm që e bën shumë të përshtatshëm në sipërfaqe të ndryshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CASSA Heft makina 24/6, 8430”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *