Çante Shkollore Spiderman 1-23217

62.90

Çante Shkollore Spiderman 1-23217
8595096784320

Kodi i produktit: OK089 Kategoria

Përshkrimi

Çante Shkollore Spiderman 1-23217
8595096784320
Formë të duhur për shpinën.
Të gjerë, e të butë, shiritat e rregullueshme janë të dizajnuara në mënyrë të përkryer për supet e fëmijës.
Dizajni Exclusive dhe dizajn.
Materiali Azo-free.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Shkollore Spiderman 1-23217”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *