Çantë Shkollore iStyle 3-193

51.90

Çantë Shkollore iStyle 3-193
8595096731935

Kodi i produktit: OK088 Kategoria

Përshkrimi

Përbëhet nga dy hapësira të bollshme me mbyllje zinxhir dhe xhepa të vogël.

Xhepi i përparëm ka një organizator brenda me xhep për telefon celular.
Në anë janë dy xhepa rrjet për shishe me ujë.
Siperfaqja: rreth 36 x 44 x 18 cm.
Pesha: rreth 0.55 kg
Volum: rreth 23 l
Kapaciteti: 8 kg.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Shkollore iStyle 3-193”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *