Sale!

Çante krahu Smart

29.90 14.95

Çante krahu Smart

Kodi i produktit: gv415 Kategorite , , ,

Përshkrimi

Çantë krahu Smart.
Shume e përshtatshme për krahun dhe shpinen.

Hapesire per telefonin tabletin tuaj gjithashtu per syzet tuaja libra hapesire per kartelen tuaj vendi ku ju mund te vendosni kabllin tuaj per te lidhur powerbank – (jo e perfshire) me telefonin tuaj etj.

Nje dizajn modern dhe shume atraktiv, shtojani aksesoreve tuaj smart edhe çanten smart dhe ju do te jeni te kompletur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante krahu Smart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *