Sale!

Çantë anatomike Spiderman 1

21.75 15.20

Çantë anatomike Spiderman 1

Përshkrimi

Çanta ortopedike është e përshtatur për fëmijët e ciklit të ulët shkollor nga klasa e I-rë deri në të V-tën për të siguruar që fëmija i juaj të mbaj shpinën drejt gjatë përdorimit të përditshëm të çantës. Ajo është e krijuar nga materiali reflektiv dhe anatomik, ka hapësirë për ajrosje, është rezistente ndaj ujit dhe vjen me dizajn të filmit vizatimor Spiderman.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë anatomike Spiderman 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *