Sale!

Çantë anatomike Frozen , Elsa

21.75 15.20

Çantë anatomike Frozen , Elsa

Përshkrimi

Çanta ortopedike është e përshtatur për fëmijët e ciklit të ulët shkollor nga klasa e I-rë deri në të V-tën për të siguruar që fëmija i juaj të mbaj shpinën drejt gjatë përdorimit të përditshëm të çantës. Ajo është e krijuar nga materiali reflektiv dhe anatomik, ka hapësirë për ajrosje, është rezistente ndaj ujit dhe vjen me dizajn të filmit Frozen, Anna & Elsa.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë anatomike Frozen , Elsa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *